AKTUALNOŚCI

Objazdy na liniach nr 4,8,7 i 7A.

24-Cze-2020

Szanowni Pasażerowie

Z dniem 29 czerwca 2020 r. (poniedziałek) linie nr 4, 8, 7 i 7A pojadą objazdem z powodu zamknięcia ulic Barona i Konstantynowskiej w związku z budową ciepłociągu. Utrudnienia mogą potrwać do miesiąca czasu.

Z uwagi na powyższe nastąpi objazd:

  • Linia nr 4 nie zatrzyma się na przystanku Barona/Konstantynowska.

Z Aleksandrowska/Plac Targowy pojedzie ulicami: Sieradzką, Łódzką, Śniechowskiego do ronda Sybiraków, dalej stałą trasą.

  • Linia nr 8 nie zatrzyma się na przystanku Sieradzka/Łódzka i od ronda Sybiraków pojedzie ulicami: Śniechowskiego, Łódzką, Ks. Piotra Skargi do Aleksandrowskiej, a kolejnym przystankiem będzie Aleksandrowska/Plac Targowy.
  • Linia nr 7  wyjeżdżająca z Parzęczewska/Staffa w kierunku Kolejowej nie zatrzyma się na przystankach Barona/Konstantynowska i Konstantynowska (rondo). Z Aleksandrowska/Plac Targowy pojedzie ulicami: Sieradzką, Łódzką, Śniechowskiego do ronda, dalej stałą trasą.
  • Linia nr 7A jadąca z Kolejowej w kierunku Parzęczewska/Staffa nie zatrzyma się na przystankach Konstantynowska (rondo) i Sieradzka/Łódzka. Od ronda Sybiraków pojedzie ulicami: Śniechowskiego, Łódzką, Ks. Piotra Skargi do Aleksandrowskiej, a kolejnym przystankiem będzie Aleksandrowska/Plac Targowy.

Za utrudnienia i powstałe opóźnienia przepraszamy.